Razredna nastava - Orašje

Raspored predavanja za ljetni semestar, Razredna nastava 2018./2019.

Raspored predavanja za ljetni semestar, Razredna nastava 2018./2019.

logo hr

veljača
 Datum Naziv kolegija Vrijeme održavanja Profesor
25.02.2019. Engleski jezik 2 (prva godina) 16:00-19:30 dr.sc. Milea Ajduk-Kurtović
25.02.2019. Metodika nastave glazbene kulture 1 (treća godina) 17:30-19:00 dr.sc. Lidija Vladić,Mandarić,doc.
 26.02.2019.  Metodika nastave glazbene kulture 3 (četvrta godina)  12:00-13:30  dr.sc. Lidija Vladić,Mandarić,doc.
       
                                                                  ožujak
07.03.2019. Metodika nastave likovne kulture 3 (treća godina) 17:00-19:00 mr.art. Mario Šunjić
08.03.2019. Metodika nastave likovne kulture 1 (druga godina) 09:00-12:00 mr.art. Mario Šunjić
08.03.2019. Metodika nastave likovne kulture 3 (treća godina) 14:00-16:00 mr.art. Mario Šunjić
09.03.2019. Metodika nastave likovne kulture 1 (druga godina) 09:00-11:00 mr.art. Mario Šunjić
 11.03.2019.  Metodika nastave prirode i društva 3 (prva godina diplomskog studija)  17:00-19:00 Marko Živko, v.asist.
11.03.2019. Vokalni praktikum (prva godina) 10:00-13:00 i od 14:00-19:00 Marina Bazina, v.asist.
11.03.2019. Pedagoška psihologija 2 (druga godina) 10:00-13:00 i od 14:00-19:00 Vanja Topić, asist.
12.03.2019. Vokalni instrumentalni praktikum (druga godina) 10:00-13:00 Marina Bazina, v.asist.
12.03.2019. Metodika nastave prirode i društva 1 (čevrta godina) 11:30-12:15 Marko Živko, v.asist.
 12.03.2019.  Psihologija nastave (prva godina diplomskog studija)                 11:30 Vanja Topić, asist.
 12.03.2019. Psihologija djetinstva (prva godina)  09:00-10:00 Vanja Topić,asist.
14.03.2019. Psihologija djetinstva (prva godina) 12:00 ddr.sc. Lidija pehar, red.prof.
15.03.2019. Pedagoška psihologija (druga godina) 09:00 ddr.sc. Lidija pehar, red.prof.
21.03.2019. Povijest (treća godina) 17:00-19:30 dr.sc. Tihomir Zovko,doc.
22.03.2019. Povijest (treća godina) 09:00-13:00 i od 15:00-19:00 dr.sc. Tihomir Zovko,doc.
22.03.2019. Računalni praktikum (prva godina) 15:00-19:00 dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
23.03.2019. Povijest (treća godina) 09:00-12:00 dr.sc. Tihomir Zovko,doc.
23.03.2019.    Računalni praktikum (prva godina)
09:00-12:00 dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
25.03.2019. Geografija (prva godina) 09:00-13:00 i od 15:00-19:00 dr.sc. Mirjana Milićević, doc.
26.03.2019. Geografija (prva godina) 09:00-14:00 dr.sc. Mirjana Milićević, doc.
25.03.2019. Matematika 2 (druga godina) 16:30-19:30 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
26.03.2019. Metodika nastave matematike 2 (treća godina) 09:00-13:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
26.03.2019. Matematika 2 (druga godina) 15:00-19:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
27.03.2019. Metodika nastave matematike 2 (treća godina) 09:00-13:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
27.03.2019. Matematika 2 (druga godina) 15:00-19:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
28.03.2019. Metodika nastave matematike 2 (treća godina) 09:00-13:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
28.03.2019. Matematika 2 (druga godina) 15:00-19:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
29.03.2019. Metodika nastave matematike 2 (treća godina) 09:00-13:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
29.03.2019. Matematika 2 (druga) 09:00-13:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
30.03.2019. Metodika nastave matematike 2 (treća godina) 09:00-12:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, doc.
28.03.2019. Scenska kultura (prva godina) 16:00-19:30 dr.sc. Maja Lasić, doc.
29.03.2019. Scenska kultura (prva godina) 09:00-13:00 i od 15:00-19:00 dr.sc. Maja Lasić, doc.
30.03.2019. Scenska kultura (prva godina) 09:00-12:00 dr.sc. Maja Lasić, doc.
                                                                   travanj
02.04.2019. Psihologija djetinstva (prva godina) 15:00-18:00 Vanja Topić,asist.
03.04.2019. Metodika nastave prirode i društva 1 (čevrta godina) 16:30-19:30 Marko Živko, v.asist.
03.04.2019. Psihologija djetinstva (prva godina) 10:00-15:00 i od 16:00-18:00 Vanja Topić,asist.
03.04.2019. Pedagoška psihologija 2 (druga godina, kolokvij) 18:00-19:30 Vanja Topić,asist.
03.04.2019. Psihologija nastave (prva godina diplomskog studija, kolokvij) 18:00-19:30 Vanja Topić,asist.
04.04.2019. Metodika nastave prirode i društva 1 (čevrta godina) 08:00-10:00 Marko Živko, v.asist.
04.04.2019. Hrvatski jezik 2 (prva godina) 14:00-18:45 dr.sc. Marija Musa, doc.
04.04.2019. Dječnja književnost 1 (druga godina) 15:00-19:00 dr.sc. Šimun Musa, akademik.
05.04.2019. Dječnja književnost 1 (druga godina) 09:00-12:30 i od 15:00-18:00 dr.sc. Šimun Musa, akademik.

05.04.2019.

06.04.2019.

Medijska pismenost (prva godinadiplomskog studija, konzultativno)

Mediji i zaštita maloljetnika (četvrta godina)

13:15

09:00

dr.sc. Ilija Musa, doc.
05.04.2019. Zaštita prirode (druga godina) 13:00-15:00 i od 18:00-19:30 dr.sc. Mate Živković, doc.
05.04.2019. Hrvatski jezik 2 (prva godina) 09:00-13:30 dr.sc. Marija Musa, doc.
05.04.2019. Osnove pedagogije (prva godina) 15:00-19:30 dr.sc. Antea Čilić,doc.
05.04.2019. Jezična kultura (1 godina diplomskog studija, konzultativno) 12:30 dr.sc. Marija Musa, doc.
06.04.2019. Osnove pedagogije (prva godina) 08:30-12:00 dr.sc. Antea Čilić,doc.
06.04.2019. Dječnja književnost 1 (druga godina) 09:00-12:30 dr.sc. Šimun Musa, akademik.
08.04.2019. Metodika nastave glazbene kulture 1 (treća godina) 16:00-19:00 dr.sc. Lidija Vladić Mandarić,doc.
09.04.2019. Metodika nastave glazbene kulture 3 (četvrta godina) 11:00-14:00 dr.sc. Lidija Vladić Mandarić,doc.
11.04.2019. Vokalno instrumentalni praktikum (druga godina) 16:00-19:30 Marina Bazina, v.asist.
11.04.2019. Uvod u znanost o književnosti (treća godina) 16:00-19:30 dr.sc. Marko Tokić, doc.
12.04.2019. Vokalno instrumentalni praktikum (druga godina) 09:00-13:00 Marina Bazina, v.asist.
12.04.2019. Metodika nastave hrvatskog jezika 2 (četvrta godina) 09:00-13:00 dr.sc. Marko Tokić, doc.
13.04.2019. Vokalno instrumentalni praktikum (druga godina) 15:00-19:00 Marina Bazina, v.asist.
13.04.2019. Vokalni praktikum (prva godina) 09:00-12:00 Marina Bazina, v.asist.
16.04.2019. Logika (treća godina) 09:00-13:00 i od 15:00-19:00 dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
17.04.2019. Logika (treća godina) 09:00-14:00 dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
25.04.2019. Geografija (prva godina) 17:00-19:30 dr.sc. Mirjana Milićević, doc.
26.04.2019. Geografija (prva godina) 09:00-13:00 i od 15:00-19:00 dr.sc. Mirjana Milićević, doc.
27.04.2019. Geografija (prva godina) 09:00-12:00 dr.sc. Mirjana Milićević, doc.
30.04.2019. Mediji i zaštita maloljetnika (četvrta godina) 09:00-13:00 Maja Ereš, asist.
                                                                    svibanj
 09.05.2019.  Povijest (treća godina)  16:00-19:30  dr.sc. Tihomir Zovko, doc.
 10.05.2019.  Povijest (treća godina)  09:00-13:00 i od 15:00-19:00  dr.sc. Tihomir Zovko, doc.
10.05.2019. Računalni praktikum (prva godina) 15:00-19:00 dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
11.05.2019. Računalni praktikum (prva godina) 09:00-12:00 dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
 11.05.2019.  Povijest (treća godina)  09:00-12:00   dr.sc. Tihomir Zovko, doc.
13.05.2019. Metodika nastave likovne kulture 3 (treća godina) 16:00-19:30 mr.art. Mario Šunjić, doc.
13.05.2019 Usmena književnost (četvrta godina) 16:00-19:30 dr.sc. Marko Tokić, doc.
14.05.2019. Metodika nastave likovne kulture 1 (druga godina) 09:00-13:00 mr.art. Mario Šunjić, doc.
14.05.2019. Uvod u znanost o književnosti (treća godina) 09:00-13:00 dr.sc. Marko Tokić, doc.
14.05.2019. Metodika nastave likovne kulture 3 (treća godina) 15:00-19:00 mr.art. Mario Šunjić, doc.
14.05.2019. Metodika nastave hrvatskog jezika 2 (četvrta godina) 15:00-19:00 dr.sc. Marko Tokić, doc.
15.05.2019. Uvod u znanost o književnosti (treća godina) 09:00-13:00 dr.sc. Marko Tokić, doc.
15.05.2019. Metodika nastave likovne kulture 1 (druga godina) 09:00-12:00 mr.art. Mario Šunjić, doc.
15.05.2019. Usmena književnost (četvrta godina) 15:00-19:00 dr.sc. Marko Tokić, doc.
16.05.2019. Metodika nastave glazbene kulture 1 (treća godina) odgođeno  16:00-19:30 odgođeno dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić, doc.
16.05.2019. Engleski jezik 2 (prva godina) odgođeno  17:00-19:00 odgođeno dr.sc. Milea Ajduk- Kurtović, doc.
17.05.2019. Metodika nastave glazbene kulture 3 (četvrta godina)odgođeno 09:00-13:00 odgođeno dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić, doc
17.05.2019. Engleski jezik 2 (prva godina) odgođeno 11:00-13:00 odgođeno dr.sc. Milea Ajduk- Kurtović, doc
17.05.2019. Dječja književnost (druga godina) 14:00-19:00 dr.sc. Marija Vasilj, doc.
18.05.2019. Dječja književnost (druga godina) 08:30-12:00 dr.sc. Marija Vasilj, doc.
21.05.2019. Psihologija djetinstva (prva godina, kolokvij i nastava) 15:00 ddr.sc. Lidija pehar, red.prof.
21.05.2019. Pedagoška psihologija (druga godina, kolokvij i nastava) 15:00 ddr.sc. Lidija pehar, red.prof.
 23.05.2019.  Osnove pedagogije (prva godina)  16:00-19:30  dr.sc. Antea Čilić,doc.
23.05.2019. Logika (treća godina) 16:00-19:30 Martina Musa, asist.
24.05.2019. Logika (treća godina) 11:00-15:00 Martina Musa, asist.
 24.05.2019.  Osnove pedagogije (prva godina)   09:00-13:00 i od 15:00-19:00  dr.sc. Antea Čilić,doc.
25.05.2019. Logika (treća godina) 09:00-12:00 Martina Musa, asist.
 25.05.2019.  Osnove pedagogije (prva godina)  09:00-12:00  dr.sc. Antea Čilić,doc.
28.06.2019. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 3 (treća godina) 16:00-19:30 dr.sc. Miran Pehar, doc.
28.06.2019. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 1 (druga godina) 16:00-19:30 dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
29.06.2019. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 1 (druga godina) 09:00-10:30 dr.sc. Miran Pehar, doc.
29.06.2019. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 3 (treća godina, nastava u dvorani) 09:00-11:00 dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.
30.05.2019. Metodika nastave glazbene kulture 1 (treća godina) 
16:00-19:30 dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić, doc.
30.05.2019. Vokalni praktikum (prva godina) 16:00-17:00 Marina Bazina, v.asist.
30.05.2019. Vokalno instrumentalni pratkikum (druga godina) 17:00-19:00 Marina Bazina, v.asist.
30.05.2019. Engleski jezik 2 (prva godina) 17:00-19:00  dr.sc. Milea Ajduk- Kurtović, doc.
31.05.2019. Metodika nastave glazbene kulture 3 (četvrta godina)
09:00-13:00 dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić, doc.
31.05.2019. Vokalno instrumentalni pratkikum (druga godina) 09:00-11:00 i od 13:00 do 16:00 Marina Bazina, v.asist.
31.05.2019. Vokalno instrumentalni pratkikum (druga godina) 11:00-13:00 Marina Bazina, v.asist.
31.05.2019. Engleski jezik 2 (prva godina) 11:00-13:00 dr.sc. Milea Ajduk- Kurtović, doc.
04.06.2019. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 3 (treća godina) 18:00-19:00 dr.sc. Miran Pehar, doc.
05.06.2019. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 1 (druga godina) 09:00 dr.sc. Miran Pehar, doc.
 07.06.2019.  Mediji i zaštita maloljetnika (četvrta godina)  12:30-17:00  dr.sc. Ilija Musa, doc.
 07.06.2019.  Računalni praktikum (prva godina)  09:00-13:00  dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
 07.06.2019.  Hrvatski jezik 2 (prva godina)  17:00-19:30  Marija Vukoja, asist.
 08.06.2019.  Hrvatski jezik 2 (prva godina)  10:00-12:00   Marija Vukoja, asist.
       
       
       
       
Učitavam...
Anketa