FPMOZ Banner

Uprava i ustroj

Uprava i ustroj

Dekan

prof. dr. sc. Marin Ćorluka

 

Prodekani

doc. dr. sc. Miran Pehar, prodekan za nastavu

doc. dr. sc. Milea Ajduk Kurtović, prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju

doc. dr. sc. Lidija Vladić-Mandarić, prodekanica za poslovanje, ljudske potencijale i upravljanje kvalitetom

Pomoćnici dekana

doc. dr. sc. Antea Čilić, pomoćnica dekana za studente i studentska pitanja

doc. dr. sc. Ivana Jovanović, pomoćnica dekana za projekte


Pročelnici studijskih grupa

Biologija – prof. dr. sc. Anđelka Lasić

Edukacijska rehabilitacija – (koordinatorica) Magdalena Perić Bralo, v. assist.

Fizika – prof. dr. sc. Slavica Brkić

Geografija – doc. dr. sc. Jelena Putica Džajić

Glazbena umjetnost – doc. dr. sc. Lidija Vladić-Mandarić

Informatika – doc. dr. sc. Željko Marušić

Kemija – prof. dr. sc. Ilijana Odak

Kineziologija – doc. dr. sc. Mile Ćavar

Matematika – (koordinatorica) Iva Ćuže, v. asist.

Pedagogija – doc. dr. sc. Antea Čilić

Predškolski odgoj – doc. dr. sc. Anita Imre

Promet i logistika – prof. dr. sc. Mario Vasilj

Razredna nastava – doc. dr. sc. Renata Šimunović

STUDIJSKI PROGRAMI

 

Preddiplomski studiji

Jednopredmetni studijski programi su:

  1. Biologija
  2. Edukacijska rehabilitacija
  3. Fizika
  4. Geografija
  5. Glazbena umjetnost
  6. Informatika
  7. Kemija
  8. Kineziologija (sveučilišni i stručni)
  9. Matematika
  10. Pedagogija
  11. Predškolski odgoj (sveučilišni i stručni)
  12. Promet i logistika
  13. Razredna nastava

Dvopredmetni studijski programi su:

  1. Biologija
  2. Fizika
  3. Geografija
  4. Informatika
  5. Kemija
  6. Matematika
  7. Pedagogija

 

Dvopredmetni studijski programi su ravnopravni i mogu se izvoditi u bilo kojoj kombinaciji.

Diplomski studiji

Jednopredmetni studijski programi su:

  1. Analitička kemija i biokemija
  2. Biologija
  3. Edukacijska rehabilitacija
  4. Fizika
  5. Geografija
  6. Glazbena umjetnost
  7. Informatika
  8. Kemija
  9. Kineziologija
  10. Matematika
  11. Pedagogija
  12. Predškolski odgoj
  13. Promet i logistika
  14. Razredna nastava

Dvopredmetni studijski programi su:

  1. Biologija
  2. Fizika
  3. Geografija
  4. Informatika
  5. Kemija
  6. Matematika
  7. Pedagogija

 

Dvopredmetni studijski programi su ravnopravni i mogu se izvoditi u bilo kojoj kombinaciji.

 
 ESTA Logo RGB S e1590050249491                                                                                             
 
Studomat
ISS
ISS
ISS
Anketa