FPMOZ Banner

Naslovnica

Novosti

Raspored predavanja za ljetni semestar, Informatika Orašje 2021./2022.

Petak, 29 Listopad 2021 08:54

Raspored predavanja za ljetni semestar, Informatika Orašje 2021./2022.

logo hr

Ožujak
 Datum Naziv kolegija Vrijeme održavanja Profesor
 31.03.2022.  Računalni praktikum 2 (prva godina)  16:00-17:30  Hrvoje Ljubić, asist.
31.03.2022. Programiranje 2 (prva godina) 17:30-19:00 Robert Rozić, asist.
       
                                                      Travanj
 Datum  Naziv kolegija  Vrijeme održavanja  Profesor
 01.04.2022.  Algoritmi u primjeni (druga godina)  08:00-09:30  Hrvoje Ljubić, asist.
 01.04.2022.  Informatički projekt 2 (druga godina) 09:30-12:00  Robert Rozić, asist.
08.04.2022. Teorija informacija (druga godina) 11:00-14:00 dr.sc. Daniel Vasić, doc.
08.04.2022. Programiranje 2 (druga godina) 14:00-15:00 dr.sc. Daniel Vasić, doc.
08.04.2022. Programsko inženjerstvo (treća godina) 15:00-18:00 dr.sc. Daniel Vasić, doc.
09.04.2022. Teorija informacija (druga godina) 09:00-10:30 dr.sc. Daniel Vasić, doc.
09.04.2022. Programsko inženjerstvo (treća godina) 10:30-12:00 dr.sc. Daniel Vasić, doc.
       
                                                      Svibanj
 06.05.2022.  Rješavanje problemskih zadataka programiranjem (prva godina)  15:00-16:00  dr.sc. Željko Marušić, doc.
06.05.2022. Arhitektura računala (druga godina) 16:00-19:00 dr.sc. Željko Marušić, doc.
06.05.2022. Matematika 2 (prva) 16:00-19:00 Josipa Gotovac, asist.
07.05.2022. Matematika 2 (prva) 08:00-12:00 Josipa Gotovac, asist.
 07.05.2022.  Paralelno programiranje (treća godina)  08:00-10:00  dr.sc. Željko Marušić, doc.
11.05.2022. Tjelesna i zdravstvena kultura 2 (prva godina) 08:00-09:30 dr.sc. Ivan Zeljko, doc.
11.05.2022. Tjelesna i zdravstvena kultura 4 (druga godina) 08:00-09:30 dr.sc. Ivan Zeljko, doc.
07.05.2022. Korisnička sučelja(treća godina) 10:00-12:00 dr.sc. Željko Marušić, doc.
13.05.2022. Teorija informacija (druga godina) 17:30 dr.sc. Daniel Vasić, doc.
13.05.2022. Programsko inženjerstvo (treća godina) 17:30 dr.sc. Daniel Vasić, doc.
 23.05.2022.  Kombinatorna i diskretna matematika (druga godina)  15:00-19:00  Iva Ćuže, asist.
23.05.2022. Engleski jezik 2 (prva godina) 16:00-19:00 dr.sc. Milea Ajduk Kurtović,doc.
 24.05.2022. Kombinatorna i diskretna matematika (druga godina) 09:00-12:00  Iva Ćuže, asist.
24.05.2022. Engleski jezik 2 (prva godina)(otkazano) 09:00-12:00
dr.sc. Milea Ajduk Kurtović,doc.
                                                        Lipanj
01.06.2022. Robotika u obrazovanju (treća godina)  16:00-19:00 dr.sc. Boris Crnokić, doc.
02.06.2022. Robotika u obrazovanju (treća godina) 09:00-12:00 dr.sc. Boris Crnokić, doc.
                                                                                                                

Raspored predavanja Opširnije...


 
 ESTA Logo RGB S e1590050249491                                                                                             
 
Studomat
ISS
ISS
ISS
Anketa