Stručni studij kineziologije

Obavijest

Srijeda, 11 Ožujak 2020 09:08

Predavanja iz Engleskog jezika, neće biti održana 12.3.2020.

dr. sc. Milea Ajduk Kurtović

Kineziologija Opširnije...


Osnove sportske prehrane

Srijeda, 04 Ožujak 2020 07:38

Rezultati ispita održanog 21.02.2020.

Zadovoljili su:

  • Liković Luka – dobar (3)
  • Pavković Boris- izvrstan (5)

Nisu zadovoljili:

  • Marević Kristijan- nedovoljan (1)
  • Marević Mario- nedovoljan (1)

 

Prof.dr.sc. Greta Krešić

Preddiplomski stručni studij kineziologije Opširnije...


Funkcionalna Anatomija

Srijeda, 26 Veljača 2020 07:26

Ispit iz kolegija Funkcionalna anatomija predviđen za dan 26.02.2020., radi odsutnosti profesora, biti će održan sutra, 27.02.2020. u 15:30h.

 

Preddiplomski stručni studij kineziologije Opširnije...


Termini ispita za akademsku 2019./2020.

Subota, 01 Veljača 2020 13:08

ISPITNI ROKOVI - PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ KINEZIOLOGIJE

AKADEMSKA 2019/2020 GODINA


​ 

I. SEMESTAR

ZIMSKI ISPITNI   ROK

LJETNI ISPITNI  ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI  ROK

FUNKCIONALNA ANATOMIJA

Dr. sc. Ljerka Ostojić, red.prof.

12.02.2020.

15:00h

26.02.2020.

15:00h

16.06.2020.

15:00h

30.06.2020.

15:00h 

01.09.2020.

15:00h

15.09.2020.

15:00h

 

BIOMEHANIKA

Akademik prof. dr. Branimir Mikić

07.02.2020.

17:00h

21.02.2020.

17:00h

26.06.2020.

17:00h

10.07.2020.

17:00h

28.08.2020.

17:00h

18.09.2020.

17:00h

 

PEDAGOGIJA

Dr. sc. Antea Čilić, doc.

 12.02.2020.

14:00h

26.02.2020.

14:00h

     

OSNOVE KINEZIOLOGIJE

Akademik prof. dr. Branimir Mikić

08.2.2020.

09:00h

22.02.2020.

09:00h

27.06.2020.

09:00h

11.07.2020.

09:00h

29.08.2020.

09:00h

19.09.2020.

09:00h

 

OSNOVNE KINEZIOLOŠKE TRANSFORMACIJE

Dr. sc. Mile Ćavar, doc.

10.02.2020.

12:00h

24.02.2020.

12:00h

15.06.2020.

12:00h

29.06.2020.

12:00h

31.08.2020.

12:00h

14.09.2020.

12:00h

 

 

II. SEMESTAR

ZIMSKI ISPITNI   ROK

LJETNI ISPITNI   ROK

JESENSKI ISPITNI   ROK

DODATNI ISPITNI  ROK

KINEZIOLOŠKA FIZIOLOGIJA

Dr. sc. Danijel Pravdić, doc.

06.02.2020.

15:30h

20.02.2020.

15:30h

25.06.2020.

15:30h

09.07.2020.

15:30h

03.09.2020.

15:30h

17.09.2020.

15:30h

 

ENGLESKI JEZIK

Dr. sc. Milea Ajduk Kurtović, doc.

05.02.2020.

12:00h

19.02.2020.

12:00h

17.06.2020.

12:00h

01.07.2020.

12:00h

09.09.2020.

12:00h

23.09.2020.

12:00h

 

OSNOVNE KINEZIOLOŠKE METODIKE

Dr. sc. Miran Pehar, doc.

12.02.2020.

11:30h

26.02.2020.

11:30h

17.06.2020.

11:30h

01.07.2020.

11:30h

09.09.2020.

11:30h

23.09.2020.

11:30h

 

HRVATSKI JEZIK

Dr. sc. Marko Tokić, doc.

04.02.2020.

14:00h

18.02.2020.

14:00h

16.06.2020.

14:00h

30.06.2020.

14:00h

01.09.2020.

14:00h

15.09.2020.

14:00h

 

OSNOVE INFORMATIKE I STATISTIKE

Dr. sc. Tošo Maršić, doc.

06.02.2020.

11:00h

20.02.2020.

11:00h

18.06.2020.

11:00h

09.07.2020.

11:00h

03.09.2020.

11:00h

17.09.2020.

11:00h

 

KINEZIOLOŠKA SOCIOLOGIJA

Dr.sc. Irena Musa, doc.

03.02.2020.

12:00h

17.02.2020.

12:00h

15.06.2020.

11:00h

29.06.2020.

11:00h

02.09.2020.

11:00h

16.09.2020.

11:00h

 

 

III. SEMESTAR

ZIMSKI ISPITNI ROK

LJETNI ISPITNI ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI ROK

OSNOVE KINEZITERAPIJE

Dr. sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.

07.02.2020.

12:00h

20.02.2020.

12:00h

18.06.2020.

12:00h

02.07.2020.

12:00h

03.09.2020.

11:00h

17.09.2020.

11:00h

 

TEORIJA TRENINGA

Dr. sc. Mate Brekalo, doc.

05.02.2020.

11:00h

19.02.2020.

11:00h

24.06.2020.

11:00h

08.07.2020.

11:00h

09.09.2020.

11:00h

23.09.2020.

11:00h

 

SPORTSKA MEDICINA

Dr. sc. Tomislav Madžar, doc.

14.02.2020.

13:30h

28.02.2020.

13:30h

15.06.2020.

13:30h

10.07.2020.

13:30h

04.09.2020.

13:30h

18.09.2020.

13:30h

 

POVIJEST SPORTA

Dr. sc. Ivana Kujundžić Lujan, doc.

06.02.2020.

11:00h

20.02.2020.

11:00h

18.06.2020.

11:00h

29.06.2020.

11:00h

16.09.2020.

11:00h

29.09.2020.

11:00h

 

KINEZIOLOŠKA PSIHOLOGIJA

Dr. sc. Ivona Čarapina Zovko, doc.

10.02.2020.

15:00h

24.02.2020

15:00h

15.06.2020.

15:00h

29.06.2020.

15:00h

11.09.2020.

15:00h

25.09.2020.

15:00h

 

OSNOVE SPORTSKE PREHRANE

Dr. sc. Greta Krešić, doc.

 21.02.2020.

12:00h

06.03.2020.

12:00h

19.06.2020.

11:00h

03.07.2020.

11:00h 

07.09.2020.

11:00h

21.09.2020.

11:00h 

 

 

IV., V., VI. SEMESTAR- KONDICIJSKA PRIPREMA

ZIMSKI ISPITNI ROK

LJETNI ISPITNI ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI ROK

ANALIZA SADRŽAJA KONDICIJSKE PRIPREME

METODIKA KONDICIJSKE PRIPREME 1 i 2

PLANIRANJE I PROGRAMIRANJE KONDICIJSKE PRIPREME 1 i 2

DIJAGNOSTIKA KONDICIJSKE PRIPREME SPORTAŠA

Dr.sc. Mile Ćavar, doc.

10.02.2020.

12:00h

24.02.2020.

12:00h

15.06.2020.

12:00h

29.06.2020.

12:00h

31.08.2020.

12:00h

14.09.2020.

12:00h

10.02.2020.

12:00h

24.02.2020.

12:00h

PREVENCIJA I REHABILITACIJA OZLJEDA

dr.sc. Marko Ostojić, doc.

       

IZBORNI KOLEGIJ

Sportske ozljede i njihova prevencija

dr.sc. Marko Ostojić, doc.

       

IZBORNI KOLEGIJ

Futsal

dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.

05.02.2020.

12:00h

19.02.2020.

12:00h

17.06.2020.

12:00h

01.07.2020.

12:00h

01.09.2020.

12:00h

15.09.2020.

12:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Atletika

dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.

07.02.2020.

12:00h

20.02.2020.

12:00h

18.06.2020.

12:00h

02.07.2020.

12:00h

03.09.2020.

11:00h

17.09.2020.

11:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Periodizacija

dr.sc. Mate Brekalo, doc.

05.02.2020.

11:00h

19.02.2020.

11:00h

24.06.2020.

11:00h

08.07.2020.

11:00h

09.09.2020.

11:00h

23.09.2020.

11:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Doping u sportu

       

IZBORNI KOLEGIJ

Basket

dr.sc. Miran Pehar, doc.

12.02.2020.

11:30h

26.02.2020.

11:30h

17.06.2020.

11:30h

01.07.2020.

11:30h

09.09.2020.

11:30h

23.09.2020.

11:30h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Gimnastika

dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof.

12.02.2020.

13:00h

26.02.2020.

13:00h

24.06.2020.

11:00h

09.07.2020.

10:00h

02.09.2020.

11:00h

16.09.2020.

11:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Plivanje

dr.sc. Ninoslav Šilić, doc.

12.02.2020.

14:00h

28.02.2020.

14:00h

24.06.2020.

14:00h

08.07.2020.

14:00h

15.09.2020.

14:00h

29.09.2020.

14:00h

 

 

 

 


 

IV., V., VI. SEMESTAR - KINEZIOLOŠKA REKREACIJA I FITNESS

ZIMSKI ISPITNI ROK

LJETNI ISPITNI ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI ROK

OSNOVE KINEZIOLOŠKE REKREACIJE I FITNESA

METODIKA RADA U KINEZIOLOŠKOJ REKREACIJI

PLANIRANJE I PROGRAMIRANJE U KINEZIOLOŠKOJ REKREACIJI

Dr.sc. Žarko Bilić, izv.prof.

07.02.2020.

10:30h

20.02.2020.

10:30h

17.06.2020.

10:30h

01.07.2020.

10:30h

02.09.2020.

10:30h

16.09.2020.

10:30h

 

FITNESS

Dr.sc Mate Brekalo, doc.

05.02.2020.

11:00h

19.02.2020.

11:00h

24.06.2020. 

11:00h

08.07.2020.

11:00h

09.09.2020.

11:00h

23.09.2020.

11:00h

 

DIJAGNOSTIKA U REKREACIJI I FITNESU

Dr.sc. Franjo Lovrić, doc

06.02.2020.

10:00h

20.02.2020.

10:00h

16.06.2020.

10:00h

30.06.2020.

10:00h

01.09.2020.

10:00h

15.09.2020.

10:00h

 

OSNOVE TURIZMA

Dr.sc. Ivan Madžar, doc

       

ENGLESKI JEZIK 2

Dr.sc. Milea Ajduk Kurtović, doc

05.02.2020.

12:00h

19.02.2020.

12:00h

17.06.2020.

12:00h

01.07.2020.

12:00h

09.09.2020.

12:00h

23.09.2020.

12:00h

 

KOMUNIKOLOGIJA

Dr.sc. Martina Planinić, doc.

13.02.2020.

10:00h

27.02.2020.

10:00h

18.06.2020.

10:00h

02.07.2020.

10:00h

10.09.2020.

10:00h

24.09.2020.

10:00h

 

AEROBIC

Dr.sc. Mate Brekalo, doc

05.02.2020.

11:00h

19.02.2020.

11:00h

24.06.2020. 11:00h

08.07.2020. 11:00h

09.09.2020.

11:00h

23.09.2020.

11:00h

 

OSNOVE POSLOVNOG PRAVA

       

IZBORNI KOLEGIJ

Osnove motoričkog učenja

Dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof.

12.02.2020.

13:00h

26.02.2020.

13:00h

24.06.2020.

11:00h

09.07.2020.

10:00h

02.09.2020.

11:00h

16.09.2020.

11:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Elementarne igre i općepripremne vježbe

Dr.sc. Franjo Lovrić, doc.

06.02.2020.

10:00h

20.02.2020.

10:00h

16.06.2020.

10:00h

30.06.2020.

10:00h

01.09.2020.

10:00h

15.09.2020.

10:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Sportski turizam

Dr.sc. Ivan Madžar, doc.

       

 

IV., V., VI. SEMESTAR - MODUL SPORT

ZIMSKI ISPITNI ROK 

LJETNI ISPITNI ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI ROK

MODUL NOGOMET

Dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.

       

MODUL ATLETIKA

Dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.

       

MODUL KOŠARKA

Dr.sc. Miran Pehar, doc.

       

MODUL SPORTOVI S REKETOM

Dr.sc. Vladimir Ivanek, doc.

       

MODUL RUKOMET

Dr.sc. Stanislav Dragutinović, doc.

       

IZBORNI KOLEGIJ

Futsal

dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.

05.02.2020.

12:00h

19.02.2020.

12:00h

17.06.2020.

12:00h

01.07.2020.

12:00h

01.09.2020.

12:00h

15.09.2020.

12:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Basket

dr.sc. Miran Pehar, doc.

12.02.2020.

11:30h

26.02.2020.

11:30h

17.06.2020.

11:30h

01.07.2020.

11:30h

09.09.2020.

11:30h

23.09.2020.

11:30h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Periodizacija

dr.sc. Mate Brekalo, doc.

05.02.2020.

11:00h

19.02.2020.

11:00h

24.06.2020.

11:00h

08.07.2020.

11:00h

09.09.2020.

11:00h

23.09.2020.

11:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Gimnastika

dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof.

12.02.2020.

13:00h

26.02.2020.

13:00h

24.06.2020.

11:00h

09.07.2020.

10:00h

02.09.2020.

11:00h

16.09.2020.

11:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Plivanje

dr.sc. Ninoslav Šilić, doc.

12.02.2020.

14:00h

28.02.2020.

14:00h

24.06.2020.

14:00h

08.07.2020.

14:00h

15.09.2020.

14:00h

29.09.2020.

14:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Atletika

dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.

07.02.2020.

12:00h

20.02.2020.

12:00h

18.06.2020.

12:00h

02.07.2020.

12:00h

03.09.2020.

11:00h

17.09.2020.

11:00h

 

IZBORNI KOLEGIJ

Doping u sportu

       

IZBORNI KOLEGIJ

Sportske povrede i njihova prevencija

       

 

Termini ispita Opširnije...


III godina

Ponedjeljak, 20 Siječanj 2020 15:57

Studenti treće godine koji su upisali modul Kondicijska priprema trebaju se javiti kod dr.sc. Mile Ćavara u terminu 23.01.2020., četvrtak u 16:00-17:30h.

Studenti treće godine koji su upisali modul Kineziološka rekreacija i fitness trebaju doći u slijedećim terminima: 

Fitness / dr.sc. Mate Brekalo, doc. / 24.01.2020. u 15:00-16:00h.

Planiranje i programiranje u kineziološkoj rekreaciji / dr.sc. Žarko Bilić, izv.prof. / 24.01.2020. u 16:00-17:30h.

Koordinator stručnog studija,

Dr. sc. Mate Brekalo, doc.

Preddiplomski stručni studij kineziologije Opširnije...


Raspored nastave I godina - mjesec siječanj, 2020.

Ponedjeljak, 20 Siječanj 2020 10:51
I. GODINA
I. SEMESTAR
Br. Naziv kolegija Nastavnik, asistent Termin predavanja
1. Funkcionalna anatomija Dr.sc. Josip Mišković, doc.

23.01.2020. (četvrtak)   14:00-15:45

2. Biomehanika Akademik dr.sc. Branimir Mikić 24.01.2020. (petak)     15:00-18:00
3. Pedagogija Renata Šimunović, v.asist. 24.01.2020. (petak)       13:00-15:00
4. Osnove kineziologije Akademik dr.sc. Branimir Mikić

25.01.2020. (subota)      09:00-12:00

5. Osnovne kineziološke transformacije Dr.sc. Mile Ćavar, doc.

23.01.2020. (četvrtak)   16:00-17:30

Preddiplomski stručni studij kineziologije Opširnije...