Stručni studij kineziologije

Termini ispita za akademsku 2021./2022. godinu

Subota, 01 Veljača 2020 13:08

ISPITNI ROKOVI - PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ KINEZIOLOGIJE

AKADEMSKA 2021/2022. GODINA


​ 

 

 

 

IV., V., VI. SEMESTAR- KONDICIJSKA PRIPREMA

ZIMSKI ISPITNI ROK

LJETNI ISPITNI ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI ROK

ANALIZA SADRŽAJA KONDICIJSKE PRIPREME

METODIKA KONDICIJSKE PRIPREME 1 i 2

PLANIRANJE I PROGRAMIRANJE KONDICIJSKE PRIPREME 1 i 2

DIJAGNOSTIKA KONDICIJSKE PRIPREME SPORTAŠA

Dr.sc. Mile Ćavar, doc.

 9.2.2022.

12:00

23.2.2022.

12:00

22.6.2022.

12:00

6.7.2022.

12:00

 

31.8.2022.

12:00

14.9.2022.

12:00 

 

 

PREHRANA I DODACI PREHRANI

dr.sc. Anita Jurić, doc.

 

 

 

 

 
 

IZBORNI KOLEGIJ

Kondicijska priprema djece i mladih sportaša

dr.sc. Mate Brekalo, doc.

dr.sc. Mile Ćavar, doc

 

 9.2.2022.

12:00

23.2.2022.

12:00

 

22.6.2022.

12:00

6.7.2022.

12:00

 
 

31.8.2022.

12:00

14.9.2022.

12:00

 

IZBORNI KOLEGIJ

Suvremeni pristup u liječenju boli

dr.sc. Maki Grle, doc

       

IZBORNI KOLEGIJ

Futsal

dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.

 

28.06.2022

11:00

 12.07.2022.

11:00

   

IZBORNI KOLEGIJ

Atletika

dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.

 

04.07.2022.

11:00

14.07.2022.

11:00 

   

IZBORNI KOLEGIJ

Periodizacija

dr.sc. Mate Brekalo, doc.

 

 

 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Basket

dr.sc. Miran Pehar, doc.

 11.2.2022.

12:00

25.2.2022.

12:00

  27.06.2022.

12:00

11.07.2022.

12:00

 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Gimnastika

dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof.

 

 
 

 

 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Plivanje

dr.sc. Ninoslav Šilić, doc.

17.2.2022.

15:00

3.3.2022.

15:00 

 

23.06.2022.

14:00

07.07.2022.

14:00

 
 

 

 

 

 


 

IV., V., VI. SEMESTAR - KINEZIOLOŠKA REKREACIJA I FITNESS

ZIMSKI ISPITNI ROK

LJETNI ISPITNI ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI ROK

OSNOVE KINEZIOLOŠKE REKREACIJE I FITNESA

METODIKA RADA U KINEZIOLOŠKOJ REKREACIJI

DIJAGNOSTIKA U REKREACIJI I FITNESU

PLANIRANJE I PROGRAMIRANJE U KINEZIOLOŠKOJ REKREACIJI

Dr.sc. Franjo Lovrić, doc

11.2.2022.

14:00

18.2.2022.

14:00 

 30.06.2022.

9:00

12.07. 2022.

9:00

 29.08.2022.

9:00

05.09.2022.

9:00

 

FITNESS

Dr.sc Mate Brekalo, doc.

 16.2.2022.

12:00

2.3.2022.

12:00

22.6.2022.

12:00

6.7.2022.

12:00 

14.9.2022.

12:00

28.9.2022.

12:00 

 

OSNOVE TURIZMA

Dr.sc. Ivan Madžar, doc

8.2.2022.

9:00

22.2.2022.

9:00 

 

14.6.2022.

9:00

28.6.2022.

9:00 

6.9.2022.

9:00

20.9.2022.

9:00 

 

ENGLESKI JEZIK 2

Dr.sc. Milea Ajduk Kurtović, doc

 

 

24.06.2022.

14:00

08.07.2022.

14:00 

   

KOMUNIKOLOGIJA

Dr.sc. Nino Ćorić, doc.

4.2.2022.

17:00

18.2.2022.

17:00 

 24.06.2022.

17:00

 

 

AEROBIC

Dr.sc. Mate Brekalo, doc

16.2.2022.

12:00

2.3.2022.

12:00 

 22.6.2022.

12:00

6.7.2022.

12:00

 14.9.2022.

12:00

28.9.2022.

12:00

 

OSNOVE POSLOVNOG PRAVA

Dr.sc. Marinko Jurilj, doc.

1.2.2022.

10:00

15.2.2022.

10:00 

22.6.2022.

10:00

7.7.2022.

10:00 

23.8.2022.

10:00

20.9.2022.

10:00 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Gimnastika

Dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof.

       

IZBORNI KOLEGIJ

Obuka neplivača

Dr.sc. Ninoslav Šilić, izv.prof.

17.2.2022.

15:00

3.3.2022.

15:00 

 23.06.2022.

14:00

07.07.2022.

14:00

09.09.2022.

14:00

23.09.2022.

14:00

 

IZBORNI KOLEGIJ

Triatlon

Dr.sc. Franjo Lovrić, doc

11.2.2022.

14:00

18.2.2022.

14:00 

 30.06.2022.

10:00

12.07.2022.

10:00

29.08.2022.

10:00

05.09.2022.

10:00 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Osnove motoričkog učenja

Dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof.

 

  
 
   

IZBORNI KOLEGIJ

Elementarne igre i opće pripremne vježbe

Dr.sc. Franjo Lovrić, doc.

 

11.2.2022.

14:00

18.2.2022.

14:00 

 30.06.2022.

9:30

12.07.2022.

9:30

 29.08.2022.

9:30

05.09.2022.

9:30

 

IZBORNI KOLEGIJ

Sportski turizam

Dr.sc. Ivan Madžar, doc.

8.2.2022.

9:00

22.2.2022.

9:00

14.6.2022.

9:00

28.6.2022.

9:00 

 
 

6.9.2022.

9:00

20.9.2022.

9:00 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Animacija i team building

Dr.sc. Franjo Lovrić, doc

 

11.2.2022.

14:00

18.2.2022.

14:00 

30.06.2022.

10:00

12.07.2022.

10:00 

 29.08.2022.

10:00

05.09.2022.

10:00

 

 

IV., V., VI. SEMESTAR - MODUL SPORT

ZIMSKI ISPITNI ROK 

LJETNI ISPITNI ROK

JESENSKI ISPITNI ROK

DODATNI ISPITNI ROK

MODUL NOGOMET

Dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.

   

      28.06.2022

           11:00

      12.07.2022.

           11:00

   

MODUL ATLETIKA

Dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.

   

       04.07.2022.

           11:00

       14.07.2022.

            11:00

   

MODUL KOŠARKA

Dr.sc. Miran Pehar, doc.

 

 11.2.2022.

12:00

25.2.2022.

12:00

 

        27.06.2022.

           12:00

        11.07.2022.

           12:00

   

MODUL SPORTOVI S REKETOM

Dr.sc. Vladimir Ivanek, doc.

       

MODUL RUKOMET

Dr.sc. Stanislav Dragutinović, doc.

       

IZBORNI KOLEGIJ

Žena i sport

dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, izv.prof.

 

 04.07.2022.

11:00

20.07.2022.

10:00

(online)

   

IZBORNI KOLEGIJ

Prehrambena suplementacija

dr.sc. Anita Jurić, doc

31.1.2022.

14:00

APTF

4.3.2022.

14:00

APTF 

 
 

20.6.2022.

14:00

APTF

15.7.2022.

14:00

APTF 

22.8.2022.

14:00

APTF

9.9.2022.

14:00

 
 

IZBORNI KOLEGIJ

Futsal

dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.

 

 

 28.06.2022

  11:00 

12.07.2022.

    11:00

   

IZBORNI KOLEGIJ

Basket

dr.sc. Miran Pehar, doc.

 

 11.2.2022.

12:00

25.2.2022.

12:00

 

 27.06.2022.

12:00

11.07.2022.

12:00

 

 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Periodizacija u sportu

dr.sc. Mate Brekalo, doc.

 

 

 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Gimnastika

dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof.

 


  
 

 

 

IZBORNI KOLEGIJ

Plivanje

dr.sc. Ninoslav Šilić, doc.

17.2.2022.

15:00

3.3.2022.

15:00 

 

 23.06.2022.

14:00

07.07.2022.

14:00

 
   

IZBORNI KOLEGIJ

Atletika

dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.

 

 04.07.2022.

11:00

14.07.2022.

11:00

 

   

IZBORNI KOLEGIJ

Suvremeni pristup u lječenju boli

dr.sc. Maki Grle, doc

 

 

 

 
 

IZBORNI KOLEGIJ

Osnove motoričkog učenja

dr.sc. Zoran Čuljak, izv.prof

       

 

Termini ispita Opširnije...


 

STRUČNI STUDIJ KINEZIOLOGIJE – svršeni studenti od 2016. do 2021.

Redni broj

Ime i prezime

Redni broj

Ime i prezime

2016.

Stručni studij kineziologije, smjer Kineziološka rekreacija i fitnes

1

Marko Čuvalo

2

Ivan Vujević

Stručni studij kineziologije, smjer Nogomet

1

Mario Ivanković

   

2017.

Stručni studij kineziologije, smjer Sportski trener

kineziološke rekreacije i fitnesa

1

Nikša Džono

   

2018.

Stručni studij kineziologije, smjer Sportski trener nogometa

1

Mate Bilić

2

Mirko Renić

2019.

Stručni studij kineziologije, smjer Trener

kondicijske pripreme sportaša

1

Josip Ivanko

3

Monika Odak

2

Petar Boban

2022.

 
       
Anketa