Razredna nastava - Orašje

Ispiti dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić, doc.

Petak, 05 Lipanj 2020 13:56

Ispiti kod dr.sc. Lidije Vladić Mandarić, doc. održati će se u subotu, 4. 7. 2020. s početkom u 09:00 sati- MNGK 1, 2, 3 i MGK 1, 2, 3 - ispiti i upisi ocjena (potrebno je prijaviti se u ISS - prvi ili drugi rok, donijeti prijavnicu i indeks).

Obavijesti Opširnije...


Obavijest

Petak, 05 Lipanj 2020 10:48

RASPORED ZA ORAŠJE – (RN i PO) – M(N)GK 1, 2, 3

 

OGT – Osnove glazbene teorije; PJ – pjesmice; KNJ/SK – knjiga / skripta; PR – priprema; PT – pitanja

Ponedjeljak, 8. 6. 2020.

Raspored:

M(N)GK 1

16:00 – Ana Božanović (sve); Maja Novosel (sve); Jelena Sabador (sve)

16:30 – Dora Vidinović (sve); Ena Palić (sve); Slađana Pavlović (sve)

17:00 – Nada Stojanović (Svigir) (sve); Nikolina Opačak (KNJ);

17:20 – Lucija Ivanko (PJ); Maja Novosel (sve); Andrijana Mikanac (sve)

17:50 – Dunja Božić (sve); Simona Zeman (sve);

Utorak, 9. 6. 2020.

MN(N)GK 2 

13:00 – Dijana Čuljak (SK); Kristina Mendeš (PJ, SK); Ljiljana Grgić Karamatić (sve)

13:30 – Dunja Božić (sve); Simona Zeman (sve); Ana Božanović (sve);

14:00 – Maja Novosel (sve); Anastazija Simunović Stupjak (SK); Marija Sučić (SK);

14:20 – Marija Špicki (SK); Jelena Perić (SK); Lucija Ivanko (PJ; SK);

14:50 – Katarina Ljoljo (SK); Anja Antolović (SK); Iva Ivanko (SK)

15:10 – Marina Temboš (sve); Sabina Novoselić (SK); Ivana Čerević (SK);
15:30 – Armina Džakmić (SK); Katarina Brkić (SK); Natalija Mijatović (SK)

15:45 – Ivana Raguž (SK); Lucija Mendeš (SK); Katarina Brkić (sve)

16:10 – Blaženka Milić (SK); Dora Vidinović (sve); Ena palić (sve)

16:30 – Slađana Pavlović (sve); Nada Stojanović (sve)

Srijeda, 10. 6. 2020.

M(N)GK 3 

12:00 – Karla Pišmiš (sve); Maja Novosel (sve); Margareta Kolokbarić (sve)

12:30 – Gabrijela Jurić (PR; PT); Vlatka Karatović (OGT, PR, PT); Ivana Musić (sve)

13:00 – Irena Burić (sve); Lejla Karamujić (sve); Katarina Radić (sve)

13:30 – Ljiljana Grgić Karamatić (sve); Ružica Mia Bošnjaković (sve); Tina Bulić (sve)

14:00 – Natalija Mijatović (PR, PT); Ivana Raguž (PR; PT); Lucija Mendeš (PR; PT)

14:30 – Sabina Novoselić (PR; PT); Ivana Čerević (PR; PT); Katarina Brkić (PR; PT)

15:00 – Blaženka Milić (PR; PT); Tea Kos (PR; PT); Lucija Ivanko (sve)

Razredna nastava - Orašje Opširnije...


Obavijest

Utorak, 05 Svibanj 2020 17:18
U petak, 8. 5. 2020. godine održat će se prvi kolokvij iz osnove glazbene teorije, te drugi kolokvij koji obuhvaća pjesmice, za predmete:
10:00 - MGK 2; MNGK 2 (Orašje)
11:00 - MGK 3; MNGK 3 (Orašje)
Link za pridružiti se sastanku putem meet.google.com aplikacije bit će postavljen na e-kolegiju na Sustavu za e-učenje Sveučilišta u Mostaru.
                                                                                         doc.dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić
 

Razredna nastava - Orašje Opširnije...


Učitavam...